مرکز خرید لباس یکبارمصرف اسپان باند

لباس یکبارمصرف اسپان باند کاربردهای بسیار مختلفی دارد. این لباس ها مدل های مختلفی دارند که بصورت گان، روپوش، پیراهن، شلوار و کلاه، کاور دست و پا و … تولید و عرضه می شوند. شرکت ها و نمایندگی های متعددی در کشور هستند که به عنوان مرکز خرید لباس یکبار مصرف فعالیت می کنند که مدل های مختلف این پوشاک را، همان گونه که شرح داده شد با قیمت مناسب به مشتریان می فروشند.

در خصوص تولید و سفارش تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی به صورت کامل و دقیق از این قسمت در اختیار شما قرار داده ایم.

مرکز خرید لباس یکبارمصرف اسپان باند

راهنمای خرید لباس یکبارمصرف

راهنمای خرید لباس یکبارمصرف خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی امروزه بسیار متداول شد زیرا در بیمارستان ها بهداشت و پاکیزگی بدن از میکروب ها بسیار مهم می باشد و جان تمام

انسان هایی که به هر نحوی در بیمارستان به سر می برند، نیز به تمیزی بستگی دارد. معمولا لباس های یکبار مصرف جنس ها و طرح های متنوع و مختلفی دارند که هر کدام از این لباس ها برای هر شخصی بسته به مسئولیت و وظیفه او تولید و طراحی می گردد.

برای راهنمایی در خرید لباس یکبار مصرف باید بگویم که لباس یکبار مصرف اسپان باند بهترین گزینه است چرا که این لباس ها ویژگی های مثبتی دارند به گونه ای که

 • قیمت آن ها ارزان و مناسب تر نسبت به سایر لباس های یکبار مصرف موجود در بازار است.
 • پارچه‌های این البسه بسیار نرم، لطیف و سبک هستند و حساسیتی برای پوست افراد بزرگسال و کودکان ایجاد نمی‌کند.
 • این سری از لباس ها قابل بازیافت هستند که این عامل یک مزیت مهم برای محیط زیست به حساب می آید.
 • مورد مهم دیگری که این نوع پوشاک دارند، این است که ضد میکروب و باکتری هستند و بدن بیماران و کارکنان بیمارستان را از هر گونه میکروب و ویروسی دور نگه می دارد.
 • از نظر کششی و سایشی پارچه این نوع لباس ها مقاومت بسیار خوبی دارند.
 • و …

حتی مناسب لباس یکبارمصرف اسپان باند

حتی مناسب لباس یکبارمصرف اسپان باند با ورود به این قسمت تخت بیمارستانی صندلی شو از نمایشگاه مجازی ما از این محصولات بیمارستانی دیدن فرمایید.

بهتر است بدانید یکی از پرکاربرد ترین وسایل مصرفی در بیمارستان ها و مراکز سلامت و بهداشتی، لباس های یکبار مصرف هستند. این لباس ها از پارچه های

مختلفی ساخته می شوند اما در این میان لباس های یکبار مصرف اسپان باند جایگاه ویژه دارند. لباس های یکبار مصرف موارد زیادی را در خود جای می دهند که در بالا به آن اشاره شد از جمله این موارد شلوار یکبار مصرف، کلاه یکبار مصرف، بلوز یکبار مصرف، گان یکبار مصرف و … هستند که تماما زیر مجموعه ای از مجوعه لباس های یکبار مصرف می باشند.

این البسه به دو صورت استریل و غیر استریل عرضه می شود. که معمولا لباس های استریل شده در زمان جراحی توسط تیم پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند که به نام پک جراحی معروف می باشند و لباس های استریل شده آن نیز مصارف مختلفی دارند که از سری کاربرد های آن می توان به لباس یکبار مصرف:

 • مخصوص مراکز تصویر برداری اشاره کرد که معمولا به بیماران در مراکز تصویر برداری مانند ام ار آی، سی تی اسکن و … ارائه می شود.
 • لباس یکبار مصرف بیمارستانی،که این نوع معمولا جهت انتقال بیمار از بخش های مختلف بیمارستان به اتاق عمل استفاده می شود و کاربرد دیگر آن نیز به جهت انتقال بیماران به بخش های تصویر برداری هم می باشد. روپوش های یکبار مصرف این نوع لباس ها در آزمایشگاه ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند.
 • لباس یکبار مصرف مخصوص آرایشگاه عموما در آرایشگاه های زنانه جهت رنگ کردن مو استفاده می شود.
 • لباس یکبار مصرف مخصوص مرغداری ها که معمولا در زمان ورود پزشکان یا مرغداران به داخل مرغداری جهت تزریقات یا بررسی وضعیت طیور مورد استفاده قرار می گیرد.
 • و …

فروش انواع لباس یکبارمصرف اسپان باند

فروش انواع لباس یکبارمصرف اسپان باند لباس یکبار مصرف اسپان باند از نمونه لباس های یکبار مصرفی است که بسیار پر طرفدار است زیرا همان گونه که در بالا اشاره شد ویژگی هایی خاصی ومنحصر به فردی دارد. این لباس ها انواع مختلفی دارند که از جمله آن ها می توان به:

 1. لباس بیمار
 2. لباس فرم پرسنل
 3. لباس مخصوص اتاق عمل
 4. لباس خدمات
 5. لباس پزشکی
 6. لباس بارداری
 7. و …

اشاره کرد. البته لباس یکبار مصرف صرفا مختص به بیمارستان ها و مراکز سلامتی و درمان نیست، از این لباس ها در مراکز زیبایی با نام گان آرایشی نیز یاد می شود. همچنین در بسیاری از کشتارگاه ها و کارخانجات صنایع غذایی از این سری از لباس ها به جهت رعایت بهداشت نیز استفاده های فراوانی می شود.

با توجه به محبوبیت بالایی که این لباس ها دارند فروش آن توسط شرکت ها و فروشگاه های زیادی در کشور در حد وسیع و گسترده ای انجام می شود که این مراکز این پوشاک را در بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به متقاضیان آن می فروشند. این واحد ها جهت فروش بیشتر، به صورت آنلاین لباس های یکبار مصرف را در بسته بندی های استریل شده به خریداران آن می فروشند تا از هر گونه میکروب گیری و … در انها جلوگیری شود.

فروش لباس یکبار مصرف اسپان باند در سطح بازار از میزان درآمد بالایی برخوردار است به طوری که افراد زیادی را در مشاغل مختلف به سمت خود کشانده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما