فروش انواع لباس بیمارستانی اسپان باند

دستگاه فشار خون medisana و لباس بیمارستانی اسپان باند، لباسی یکبار مصرف است که در حال حاضر جزو پرمصرف ترین تجهیزات بهداشتی و محافظتی مراکز درمانی است. از پارچه اسپان باند انواع البسه بیمارستانی همچون گان، شان، لباس ایزوله و … تهیه می‌شود. ویژگی‌های مطلوب و منحصربفرد در کنار صرفه اقتصادی این پارچه، آن را برای تهیه منسوجات بیمارستانی بسیار مناسب کرده است. بیمارستان‌ها و مراکز درمانی منسوجات مورد نیازشان را به صورت عمده خریداری می‌کنند. در این فروشگاه اینترنتی انواع البسه اسپان باند بیمارستانی با گرماژ مختلف به فروش می‌رسد.

فروش انواع لباس بیمارستانی اسپان باند

اطلاعاتی درباره لباس بیمارستانی

اطلاعاتی درباره لباس بیمارستانی لباس بیمارستانی، لباسی خاص است که بیماران، کادر درمان و کارکنان بیمارستان ها و مراکز درمانی ملزم به استفاده از آن در این محیط هستند. با توجه به جایگاه افراد نوع لباس تغییر می کند. لباس بیماران بستری در بخش های درمانی از پارچه هایی سبک، خنک و راحت همچون پارچه های نخی، فلامنت و … دوخته شده که متناسب با جنسیت و سن بیماران، این لباس نیز تنوع دارد. با توجه به نوع بیمارستان و بخش بستری جنس پارچه، طرح پارچه و کیفیت برش و دوخت متفاوت است.

پرسنل بیمارستانی اعم از کارکنان بخش درمانی یا اداری، از فرم یا پوشش های مشخص یا همان لباس کار استفاده می کنند. جنس این البسه نیز از پارچه هایی با کیفیت بالاتر مانند ترگال، پارچه های پنبه ای، تترون و … است. نوع دیگری از لباس بیمارستانی وچود دارد که یکبار مصرف است، یعنی پس از استفاده باید از بین برود. البسه یکبار مصرف بیمارستانی از الیاف مصنوعی تهیه می شوند که به اسپان باند معروف است.

الیاف اسپان باند، از پلیمر پلی پروپیلن تهیه می شوند. این الیاف در اثر فشار و حرارت در کنار هم قرار گرفته و پارچه اسپان باند را به وجود می آورند. البسه بیمارستانی اسپان باند نقش بسیار بالایی در کاهش عفونت و انتقال بیماری ها داشته و می توانند روند درمان بیماران را بهبود ببخشند. لباس های بیماران و کادر درمان در اتاق عمل از اسپان باند است‌.

مدل های مختلف لباس بیمارستانی اسپان باند

مدل های مختلف لباس بیمارستانی اسپان باند همان طور که گفته شد پارچه اسپان باند فاقد تار و پود است. همین ویژگی می تواند در کاهش انتقال عوامل بیماری زا بسیار مفید باشد. تحقیقات نشان داده که میکروارگانیسم ها می توانند در تار و پود پارچه ها نفوذ کرده و پس از شستشو و ضدعفونی همچنان باقی بمانند. پارچه اسپان باند که به پارچه نبافت معروف است، پارچه ای مصنوعی است که می تواند به صورت سفارشی تولید شود.

از جمله ویژگی های این پارچه می توان موارد زیر را نام برد

  • سبک، نرم، منعطف
  • قابلیت تنفس
  • قابلیت تولید به صورت آب دوست یا آب گریز بودن
  • قابلیت تولید به صورت یک‌لایه یا چند لایه
  • تولید به صورت آنتی باکتریال
  • دفع راحت
  • و …

از جمله مدل های مختلف دستگاه فشار خون beurer مچی و لباس بیمارستانی اسپان باند می توان لباس بیمارستانی گان را نام برد. گان‌، پوششی بلند، یکسره است که جلو بسته بوده و از پشت بسته می شود. گان توسط کادر درمان در اتاق عمل استفاده می شود. رنگ گان های جراحی به رنگ سبز یا آبی است تا چشم ها خسته نشوند. شان، پوشش بیمار در اتاق عمل است که از اسپان باند بوده و با توجه به نوع جراحی قابل تغییر است. لباس ایزوله یا کاورال، مدل دیگری از البسه اسپان باند است که تمام بدن از سر تا پا را می پوشاند. این لباس ۵ لایه بوده و دارای لایه محافظ لمینتی است.

البسه اسپان‌ باند بیمارستانی ضد آب هستند و قابلیت تنفس دارند. با توجه به سفارش، گرماژ البسه اسپان باند، تعداد لایه های پارچه، آنتی باکتریال بودن و … می تواند تغییراتی داشته باشد.

فروشنده انواع لباس بیمارستانی اسپان باند

فروشنده انواع لباس بیمارستانی اسپان باند معمولا مراکز درمانی برای خرید لباس بیمارستانی و تامین نیاز خود، مناقصه برگزار می کنند. با این حال بعضی از البسه بیمارستانی به صورت عمده از فروشگاه ها نیز خریداری می شود. در حال حاضر ‌که نیاز به البسه یکبار مصرف اسپان باند افرایش یافته، فروشنده لباس بیمارستانی اسپان باند می تواند با افزایش کیفیت محصولات و ارائه قیمت مناسب، سود خوبی به دست آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما